Kthehu lart

Çfarë iu tha Behrami tifozëve serbë pas golit të Shaqirit?

Çfarë iu tha Behrami tifozëve serbë pas golit të Shaqirit? GazetaExpress

Zvicra mposhti Serbinë me dy gola të kosovarëve, Granit Xhakës i cili barazoi rezultatin në 1-1 me një super gol në minutën e 52’të, dhe Xherdan Shaqirit, i cili shënoi për 1-2 në minutën e 90’të.

Që të dy djemtë e Kosovës golin e festuan duke bërë shqiponjën me duar, drejtuar tifozëve të stadiumit.

Pas golit të Shaqirit, gjatë festimit të saj, Behrami iu drejtua tifozëve serbë, duke iu thënë: “Jau q****a nanen”.

Shikojeni videon: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Qershor 2018 22:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera