Kthehu lart

Bora dëmton “Adem Jasharin” para ndeshjeve të përfaqësueses U 21

Bora dëmton “Adem Jasharin” para ndeshjeve të përfaqësueses U 21 GazetaExpress

Nesër përfaqësuesja e Kosovës në U-21 pritet që të zhvillojë ndeshjen kundër Azerbajxhanit

Por, të reshurat atmosferike kanë bërë që gjendja e fushës së stadiumit Adem Jashari të mos jetë në një gjendje të mirë.

Ndeshja e Kosovës kundër Azerbajxhanit është e vlefshme për kualifikimin e Kosovës në Kampionatin Europian për grupmoshat U-21.

Gjatë ditës së sotme ka pasur vazhdimisht të reshura gjë që ka dëmtuar fushën në fjalë.

Ende nuk dihet interesimi i tifozëve për ta parë këtë ndeshje. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 21 Mars 2018 22:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera