Kthehu lart

Ja sa para po kërkon Bayerni për Shaqirin

Ja sa para po kërkon Bayerni për Shaqirin GazetaExpress

Bayern Munich ka caktuar çmimin për Xherdan Shaqiri.

Skuadra gjermane, Bayern Munich, ka përcaktuar vlerën e mesfushorit kosovar, Xherdan Shaqiri.

Sipas të përditshmes gjermane, Bild, bavarezët po kërkojnë 18 milionë euro nga Interi për ta lejuar largimin e kosovarit.

Sipas kësaj gazete, një marrëveshje eventuale për transferimin e Shaqës mund të përfundojë sonte. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Janar 2015 10:04
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera