Bastoret tregojnë skuadrën favorite për të fituar Championsin

​Skuadra angleze, Manchester City është favoriti kryesorë për ta fituar këtë edicion Ligën e Kampionëve

GazetaExpress

Bastoret sportive e kanë vlerësuar Manchester Cityn si skuadrën favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës, Real Madrid me kotën 5.

Pas tyre renditen Barcelona, bayern Munich, Liverpool dhe Juventus.

Skuadra më pak favorite për të triumfuar këtë sezon është Besiktas, që kotohet me 4501. /Express/

Të tjera

Lajmet e fundit