Kthehu lart

Bastoret tregojnë skuadrën favorite për të fituar Championsin

Bastoret tregojnë skuadrën favorite për të fituar Championsin GazetaExpress

​Skuadra angleze, Manchester City është favoriti kryesorë për ta fituar këtë edicion Ligën e Kampionëve

Bastoret sportive e kanë vlerësuar Manchester Cityn si skuadrën favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës, Real Madrid me kotën 5.

Pas tyre renditen Barcelona, bayern Munich, Liverpool dhe Juventus.

Skuadra më pak favorite për të triumfuar këtë sezon është Besiktas, që kotohet me 4501. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 11:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera