Kthehu lart

​Bastoret tregojnë fituesin e ndeshjes Tottenham – Juventus

​Bastoret tregojnë fituesin e ndeshjes Tottenham – Juventus GazetaExpress

Tottenham dhe Juventus do të takohen sonte në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, ku njëra prej tyre do të kalojë në çerekfinale

Skuadra angleze, Tottenham është favorit i bastoreve për të mposhtur dhe eliminuar Juventusin nga Liga e Kampionëve.

Ndeshja e parë në Torino kishte përfunduar baras 2:2, ndërsa fitorja e sontme e anglezëve kotohet me 2.2 euro.

Fitorja e Juventusit kotohet me kotën 3.5, ndërsa barazimi me 3.4 euro.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sonte nga ora 20:45 në Wembley të Londrës. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 18:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera