Kthehu lart

Bashkëshortja e sulmuesit italian shkëlqen në Instagram

Bashkëshortja e sulmuesit italian shkëlqen në Instagram GazetaExpress

Federica Nargi, përveçse një modele, ka vendosur të bëhet edhe stiliste.

Bashkëshortja e futbollistit italian, Alessandro Matri, ka dizajnuar forma të ndryshme të linjës “I Am Bikini”, të cilat i ka treguar në Instagram.

Fotot që ka postuar Federica kanë entuziazmuar fansat e saj, duke konfirmuar faktin se mbetet një nga modelet italiane më të dashura për publikun.

Alessandro Matri në të kaluarën ka qenë sulmues i Milanit dhe Juventusit, ndërsa aktualisht është lojtar i Sassuolos. /SS/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Dhjetor 2018 14:18
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera