Kthehu lart

Barcelona pas sulmuesit serb

Barcelona pas sulmuesit serb GazetaExpress

Barcelona është duke e konsideruar transferimin e yllit të Eintracht Frankfurtit, Luka Jovic.

Sulmuesi serb deri më tani në këtë stinor i ka shënuar 12 gola në Bundesligë, transmeton Gazeta Express.

Klubi katalonas do ta përcjellë vazhdimisht lojtarin, përpara se të vendosë për ndonjë ofertë për të në verën që vjen.

Jovic është në pronësi të Benficas, mirëpo do të mbetet në Gjermani deri në fund të këtij stinori si i huazuar. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2019 11:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera