Kthehu lart

Barcelona e mposht Juventusin në garë për mbrojtësin e Arsenalit

Barcelona e mposht Juventusin në garë për mbrojtësin e Arsenalit GazetaExpress

Juventusi është mposhtur në garë për ta transferuar mbrojtësin e Arsenalit, Hector Bellerin, me Barcelonën që tani është në pol pozicion, raporton Tuttosport.

Belleron, i cili është ish-produkt i të rinjve të Barçës, i ka bërë 117 paraqitje për “Topçinjtë”, por thuhet të jetë i palumtur me dështimet e klubit në Premierligës këtë sezon, transmeton Express.

22-vjeçari është lidhur me Juventusin, megjithatë gjiganti italian nuk është i gatshëm t’i plotësojë kërkesat e tij për pagë. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 09:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera