Kthehu lart

Barazon PSG

Barazon PSG GazetaExpress

PSG ka barazuar rezultatin në fund kundër Liverpool

Ka shënuar Kylian Mbappe në minutën e 82’të te ndeshjes. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 22:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera