Kthehu lart

Baras në derbin Liverpool – Chelsea (Video)

Baras në derbin Liverpool – Chelsea (Video) GazetaExpress

Liverpool dhe Chelsea kanë barazuar 1:1 në derbin e kësaj xhiroje në Premielrigë

Skuadra e Liverpoolit dhe Chelseat kanë ndarë pikët, pasi barazuan 1:1 në ndeshjen e zhvilluar në Anfield.

Chelsea kaloi e para në epërsi me golin e David Luiz, por në pjesën e dytë u kundërpërgjigj Liverpool me golin e Wijnaldum.

Chelsea ka mundur të fitonte këtë ndeshje, por Diego Costa dështoi të shënonte nga pika e bardhë.

Pas këtij barazimi, Chelsea mbetet në vendin e parë me 56 pikë, 10 më shumë se sa Liverpool që renditet në vendin e katërt. /Express/


Penalty  Missed  Costa  .(1:1)Liverpool vs Chelsea by ylberenexhipi


David Luiz Free Kick Goal HD - Liverpool 0-1... by Live1Goals

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Janar 2017 22:51
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera