Kthehu lart

Bale i gatshëm ta braktisë Real Madridin

Bale i gatshëm ta braktisë Real Madridin GazetaExpress

Gareth Bale është i gatshëm ta braktisë Real Madridin, sidomos pasi u la jashtë formacionit startues mbrëmë kundër Paris Saint-Germainit në Ligë të Kampionëve, raporton El Confidencial.

Përfaqësuesi uellsian e nisi nga stoli ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales dhe tani agjenti i tij, Jonathan Barnett, është i gatshëm ta largojë atë nga Real Madridi në verë, transmeton Express.

Manchester United dhe ish-klubi Tottenham kanë shfaqur interesim për të dhe janë të gatshëm të bëjnë oferta. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 08:02
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera