Kthehu lart

Avdijaj në Wolfsburg II

Avdijaj në Wolfsburg II GazetaExpress

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës do të parqitet me Wolfsburgin II në stinorin e ri.

Sulmuesi i ri kosovar, Albion Avdijaj, është rikthyer te skuadra e Wolfsburgut.

Avdijaj luajti një stinor te skuadra zvicerane, Grasshopper, për t’u rikthyer në Gjermani.

Avdijaj do të luajë me Wolfsburgun II, teksa nëse tregon paraqitje të mira mund të dalë në skuadrën e parë. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 02 Gusht 2014 16:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera