Kthehu lart

Atletico përmbys Monacon

Atletico përmbys Monacon GazetaExpress

Atletico ka përmbytur Monacon duke e shënuar golin e dytë

Gimenez ka shënuar gol në minutën e 46 të pjesës së parë për Atleticon. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 21:48
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera