Kthehu lart

Arsenal dhe Liverpool e duan ish-mesfushorin e Milanit

Arsenal dhe Liverpool e duan ish-mesfushorin e Milanit GazetaExpress

​Dy skuadrat angleze, Arsenal dhe Liverpool janë duke u interesuar për mesfushorin italian, Bryan Cristante

Paraqitjet fantastike këtë edicion të Bryan Cristantes me Atalantan, kanë bërë që shumë skuadra të interesohen për të.

Sipas Tuttosport, tashmë në garë janë edhe dy skuadrat e mëdha angleze, Arsenal dhe Liverpool.

Ish, mesfushori i Milanit po kërkohet edhe nga tre skuadrat tjera italiane, Juventus, Roma dhe Napoli. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 21:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera