Kthehu lart

Anglia po e deklason Spanjën, shënohet goli i tretë

Anglia po e deklason Spanjën, shënohet goli i tretë GazetaExpress

Anglia është duke e deklasuar sonte Spanjën duke e mundur midis Sevillës

Pas dy golave që u shënuan nga Sterling dhe Rashford, Sterling ka shënuar edhe golin e tretë në minutën e 38’të.

Anglia duket një skuadër tërësisht tjetër në këtë përballje dhe po i jep leksion skuadrës së Luis Enriques. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 15 Tetor 2018 21:27
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera