Kthehu lart

Alexis Sanchez debuton nesër për Manchester Unitedin

Alexis Sanchez debuton nesër për Manchester Unitedin GazetaExpress

Alexis Sanchez është ftuar në skuadrën e Manchester Unitedit për ndeshjen e rundit të katërt të FA Cup kundër Yeovil.

Sulmuesi kilian pritet të debutojë nesër për skuadrën e Jose Mourinhos ndaj Yeovil, pas transferimit të tij nga Arsenali në fillim të kësaj jave, transmeton Express.

Sanchez e kompletoi transferimin në Manchester United në një marrëveshje shkëmbimi me Henrikh Mkhitaryan, i cili iu bashkua Arsenalit. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 25 Janar 2018 16:46
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera