Kthehu lart

Ajeti, mbrojtësi më i mirë në Serie A

Ajeti, mbrojtësi më i mirë në Serie A GazetaExpress

​Arlind Ajeti ka statistika të jashtëzakonshme si përket ndeshjeve të zhvilluar në shtëpi këtë edicion

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti nuk po luan shumë në ndeshjet e fundit për Crotonen në Serie A, por, ai ka statistika shumë të mira në ndeshjet e luajtura në shtëpi.

Ajeti është mbrojtësi më i mirë i Serisë A për ndeshjen në shtëpi, duke lënë pas emra si Skriniar, Benatia dhe të tjerët.

Ai në ndeshjet e fundit po luan edhe si mesfushor defensivë, ku është përshtatur shumë shpejtë. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera