Kthehu lart

A ju mohua Juventusit një penallti ndaj Tottenhamit

A ju mohua Juventusit një penallti ndaj Tottenhamit GazetaExpress

Futbollistët e Juventusit kanë kërkuar penallti ndaj Tottenhamit, pas një ndërhyrje të Vertognen në Douglas Costa. Gjyqtarët nuk vendosen ashtu, ani pse pretendohej se kishte kontakt

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 21:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera