Kthehu lart

17 vitet e Messit

17 vitet e Messit GazetaExpress

Janë bërë gati dy dekada qëkur një Lionel Messi i ri i luajti minutat e parë me ekipet e të rinjve të Barcelonës.

Ata ishin minutat e parë të një njeriu i cili do ta bënte këtë klub atë që është sot, transmeton Express.

Barcelona e ka kujtuar këtë moment me një video, duke theksuar qartë se Messi ishte një talent për t’u mbajtur mend nga momenti që kishte mbërritur në Katalonjë.

Është një video që shkurtimisht rikujton momentet më të mira të tij si ri, të cilat do ta bënin secilin të besonte se ai do të behej lojtar i madh. Dhe koha e ka dëshmuar këtë.

/Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 15:39
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera