Ylli i Interit: Duhet të flas me doktorët, këtë problem e kam që prej Kupës së Botës - Gazeta Express

Ylli i Interit: Duhet të flas me doktorët, këtë problem e kam që prej Kupës së Botës

12/09/2018 9:47

Mbrojtësi i djathtë u largua duke çaluar pas vetëm 20 minutave lojë në humbjen turpëruese të Kroacisë 6-0 kundër Spanjës mbrëmë në Ligën e Kombeve, në Elche, transmeton Express.

Raportohet se ai i ka lënduar ligamentet në gjurin e majtë.

“Ndjeva një të therur. Jam mirë, por është një problem që e kam që prej Kupës së Botës dhe më duhet të zgjidh”, tha Vrsaljko.

“Më duhet të flas me klubin dhe doktorët”, shtoi ai. /Express/