Ylli i Barçës i refuzon gjigantët anglezë për gjigantin italian


11/02/2019

Gazeta italiane beson se Interi është favorit për t’i siguruar shërbimet e kroatit me përvojë, e ardhmja e të cilit në Barcelonë duket e pasigurt pas blerjes së Frenkie de Jongut nga Ajaxi, transmeton Gazeta Express.

Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë shfaqur interesim për Rakiticin kohë më parë.

A pritet të kushtojë rreth 30 milionë euro.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart