Vushtrria e mposht Gjilanin, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës


07/03/2018

Ekipi vushtrrias, që bën gara në Ligën e Parë të Kosovës, ka kaluar në gjysmëfinales të kupës pas kësaj fitoreje, raporton Express.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi 19-vjeçari Topalli. 

Vushtrria në gjysmëfinale i bashkohet Drenicës dhe Vëllaznimit.

Gjysmëfinalisti i katrërt mësohet sot pas mbarimit të duelit Llapi – Prishtina, ndeshje e cila është duke u zhvilluar momentalisht. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart