Thaçi: Rikthimi i Majlindës me medalje në Kosovë, rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë


14/08/2016

“Majlinda shkoi në Rio si kampione, e sonte u kthy në atdhe si një ndër yjet më të popullarizuara Olimpike”, ka shkruar Thaçi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

“Majlinda erdhi e artë. Rikthimi i saj në Kosovë është rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë tanë që të vazhdojnë ëndërrat e tyre”, ka shkruar presidenti në rrjetin social. /Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart