Skriniar: Nuk mendoj për çmimin


08/11/2018

Mbrojtësi u tha se ka një çmim më shumë se 140 milionë euro nga trajneri i tij Luciano Spalleti.

“Nuk e di nëse ai ka bërë humor apo jo! Kam thënë më parë, nuk mendoj për çmimin tim. Dua të fokusohem në punën time dhe të bëj më të mirën që mundem”, tha Skriniar për Inter TV.

“Ne kemi luajtur çdo tri ditë, kështu që nuk është koha që të diskutojmë për kontratë të re. Do të bisedojmë kur çdo gjë që të qetësohemi dhe nuk ka asgjë për t’u qetësuar”.

“Me pëlqen kur bëj diçka mirëq dhe San Siro duartroket, kjo me ndihmon”.

Raportet me shokët e skuadrës me Stefan de Vrij janë duke u forcuar.

“Nga dita e parë në stërvitje para sezonale, ne shkëbyem dhomat. Kur e them këtë, tregojë që jam koordinuar shumë mirë duke luajtur bashkë me Mirandan”. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart