Sulm ndaj autobusit të Dortmundit, lëndohet ylli i skuadrës (Foto)


11/04/2017

Sipas Bild, Marc Bartra është lënduar si pasojë e këtij shpërthimi dhe është rrugës për në spital.

Me shumë mundësi ndeshja ndërmjet Dormtundit dhe Monacos nuk do të zhvillohet. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart