Shikojeni me kë e feston Superkupën Ronaldo


16/01/2019

“Kampionët duke festuar me një kampion”, ka shkruar Juventusi në Twitter, transmeton Gazeta Express.

Juventusi e mori titullin e tetë, dhe u bë klubi me më së shumti trofe të Superkupës së Italisë, një më shumë se Milani.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart