Shënon edhe Ivan Perisic


21/02/2019

Rezultati u zhbllokua në minutën e 11, Matias Vecino shënoi për 1-0.

Kurse për 2-0 shënoi mbrojtësi që nuk po ka shumë hapësira këtë edicion, Andrea Ranocchia. Ai realizoi në minutën e 18’.

Tani golin e ka gjeture edhe Perisic, në minutën e 80’ të ndeshjes, i cili shënoi për 3-0 dhe rezultatin e përgjithshëm nga të dy takimet, 4-0. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart