Shënohet goli i parë në ndeshjen West Ham – Arsenal


12/01/2019

Declan Rice shënoi për West Hamin, dhe i dha epërsinë skuadrës së tij për 1-0 në minutën e 48’ të takmit, pasi goditi fuqishëm topin brenda zonës, dhe mposhti portierin e Arsenalit, Bernd Leno. /Gazeta Express/ streamvi.com/watch.php?video=1…

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart