Shaqiri merr një superdhuratë nga Volkswagen


07/12/2018

Shaqiri ka postuar një video në Facebook duke e pranuar dhuratën, një veturë luksoze, shkruan Gazeta Express.

“Mora çelësat për veturën time të re. Faleminderit Volkswagen”, ka shkruar Shaqiri në Facebook.

Shaqiri po kalon një formë të shkëlqyer me skuadrën e tij të re, Liverpoolin, dhe deri më tani në 15 paraqitje të skuadrës së Jurgen Klopp ka bërë 15 paraqitje duke shënuar 3 gola dhe 3 asistime. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart