Ronaldo po bën gjithçka për ta sjellë Pogban në Juventus


12/09/2018

Superylli portugez beson se blerja e Pogbas është e nevojshme për ta ngritur standardin e Juventusit si kandidat serioz për ta fituar Ligën e Kampionëve, transmeton Express.

Barcelona, ndërkohë, po ashtu është në garë për mesfushorin francez, e ardhmja e të cilit në United është e pasigurt.

Pogba i ka prishur marrëdhëniet me trajnerin Jose Mourinho dhe nuk ndihet i lumtur në “Old Trafford”.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart