Reali po e mendon shkëmbimin Isco – Dybala


12/01/2019

Mesfushori spanjoll nuk është aspak i lumtur në Real, pasi që nuk po arrin të luajë vazhdimisht nën urdhëratë e Santiago Solarit, transmeton Gazeta Express.

Shkëmbimi mes Iscos e Dybalas mund të ndodhë në këtë afat kalimtar.

Isco në këtë stinor ka shënuar 4 gola dhe ka bërë 1 asistim në 21 paraqitje, kurse Dybala ka shënuar  gola dhe ka 3 asistime në 22 paraqitje me “Zonjën e Vjetër”. /Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart