Përleshje e ashpër mes tifozëve të Barçës dhe PSV-së


19/09/2018

Pamjet, që duket se janë xhiruar nga ballkoni e një ndërtesës, shfaqin dy palët e tifozëve duke u përleshur mes vete me karrige dhe fishekzjarrë, transmeton Gazeta Express.

Tifozët tjerë mund të shihen duke ikur nga përleshja që e prishi një natë fantastike të futbollit në Katalonjë, të paktën për vendasit.

Barcelona fitojë 4-0 falë magjisë së Lionel Messit, i cili shënoi het-trik, dhe golit të mrekullueshëm të Ousmane Dembeles.  

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart