Ozili rikthehet në stërvitje pas lëndimit


12/10/2018

Ozili është rikthyer në stërvitjet e plota me Arsenalin, pas problemit që kishte në shpinë, mirëpo Peter Cech ende është në dyshim për këtë ndeshje, transmeton Gazeta Express.

Gjermani nuk ka pasur të udhëtojë me Kombëtaren e Gjermanisë, pasi gjatë verës, kur përfundoi Botërori i Rusisë, ai vendosi që të pensionohet për arsye raciste ndaj tij.

Stërvitjet Ozili i filloi këtë të premte, dhe pritet të jetë i gatshëm nën urdhëratë e trajnerit spanjoll.

Mesut Ozil në këtë stinor i ka tetë paraqitje dhe i ka shënuar 3 gola në të gjitha garat. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart