Monreal në bisedime për ta vazhduar kontratën


12/09/2018

Nacho Monreal shpreson që të adaptohet me metodat rigoroze të stërvitjeve të trajnerit të ri të Arsenalit Unai Emery dhe dëshiron që të prolongon vazhdimin në Londër derisa është duke biseduar për kontratën e re.

“Në këto momente, ne jemi duke biseduar me klubin”, tha Monreal për Evening Standard. “Gjithmonë kam thënë se jam shumë i lumtur në Arsenal. Erdha para gjashtë viteve. Kam marrëveshje shumë të mirë me të gjithë”.

“Ne jemi në kontakt për momentin kështu që mos u shqetësoni për këtë gjë. Jam i lumtur këtu. Kjo është më e rëndësishmja”. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart