Milani transferon talentin nga Monaco


25/01/2019

18-vjeçari ka luajtur për të rinjtë e Monacos, dhe të njëjtën gjë do ta bëjë fillimisht te kuqezinjtë, transmeton Gazeta Express.

Abanda ka bërë paraqitje të mira në këtë stinor, duke shënuar dy gola dhe duke bërë tri asistime në 10 paraqitje të Evropa Ligës.

Lojtari pritet t’i bashkohet skuadrës së parë nga stinori i ardhshëm. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart