Milani e Juventusi pas mesfushorit të Liverpoolit


16/11/2018

Sipas Sport Mediaset, Milani ka shfaqur interesim për 25-vjeçarin, pas lëndimeve të Lucas Biglias dhe Jack Bonaventuras, transmeton Gazeta Express.

Kurse Juventusi e sheh si zëvendësues të Emre Can, dhe gjatë afatit të janarit Milani dhe Juve do të dërgojnë ofertat për të.

Liverpooli pagoi 50 milionë euro për brazilian gjatë verës nga Monaco. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart