Milan kërkon vetëm fitore sonte në Spanjë


08/11/2018

Skuadrës italiane i duhet një fitore sonte në mënyrë që në dy ndeshjet e ardhshme të mendojë edhe për kualifikim tutje në këtë garë.

Milan ka 6 pikë por një humbje kundër Betisit dhe një fitore e Olympiakosit do ti dërgonte milanistët në vendin e tretë në grup.

Për këtë shkak, Gattuso ka startuar me një ekip të fortë sonte, ku sulmit i prin Suso, Calhanoglu dhe Borini. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare: Real Betis-Milan

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart