Majlindës i rezervohet parakalim me autobus të hapur, ja agjenda e plotë (Foto)


13/08/2016

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi do të kthehet nesër (e diel) në Kosovë pas suksesit në Lojërat Olimpike, ku fitoi medaljen e Artë në kategorinë deri në 52 kg.

Ajo në aeroport do të pritet nga udhëheqësit më të mëdhenj shtetërorë dhe komunal, ndërsa i është rezervuar edhe autobus i hapur për të kaluar në shesh.

Më poshtë keni agjendën e plotë të Majlindës. /Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart