Majlinda niset për Kosovë, Kuka ruan medaljen (Foto)


14/08/2016

Trajneri Driton Kuka ka njoftuar se ai dhe Majlinda janë nisur për Kosovë, ku mezi po presin kthimin në atdhe.

Ai ka treguar se Majlinda po fle, ndërsa ai po e ruan medaljen e Artë.

“Live – Rio- Frankfurt

Me padurim po presim kthimin në atdhe!

Majlinda po flenë unë po e ruj medaljen!”, shkruan Kuka në Facebook. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart