Majlinda: Do t’i fitoj edhe shtatë medalje të arta


14/08/2016

Kampionia olimpike dëshiron më shumë medalje të arta. Ajo ka thënë se është në moshën më të mirë dhe se do të fitojë edhe shumë medalje të tjera gjatë karrierës.

“Pensionimin? Nuk kam arsye pse. Jam në formën më të mirë. Jam vetëm 25 vjeçare. Do t’i fitoj edhe shtatë medalje të arta”, ka thënë Majlinda në konferencën për media para shumë gazetarëve të pranishëm. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart