Liverpooli kërkon fitore ndaj Brighton, Shaqiri nga minuta e parë, formacionet


12/01/2019

Skuadra e Jurgen Klopp mbetet në krye të tabelës me katër pikë më shumë se skuadra e Pep Guardiolës, transmeton Gazeta Express.

Të kuqtë luajnë sot si mysafir ndaj Brightonit në kuadër të xhiros së 22-të duke filluar prej orës 16:00.

Xherdan Shaqiri është rikthyer në formacionin bazë, dhe sot e nis lojën nga minuta e parë.

Në tri ndeshjet e fundit mes dy skuadrave, Liverpooli i ka fituar që të tria ndeshjet. /Gazeta Express/

Brighton:

Liverpool:

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart