Leverkusen e kërkon fitoren e parë pas 5 viteve në udhëtim ndaj Bayernit – formacionet zyrtare


15/09/2018

Pas gjashtë titujve më radhë, Bayerni e nisi edhe sezonin e ri shumë mirë duke i fituar të dy ndeshjet e para dhe sot synon ta fitojë edhe të tretën ndaj Leverkusenit në shtëpi me fillim nga ora 15:30, raporton Express.

E Bayerni mungon Kynsley Coman, ndërsa Matts Hummels është në dyshim.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Bayern Munich:

Bayer Leverkusen:

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart