Lajm i mirë për Juventusin


11/01/2019

Bëhet fjalë për kthimin e Joao Cancelos nga lëndimi, i cili nuk ka luajtur që nga 7 dhjetori i vitit të kaluar, pasi bëri operacion gjurin e tij të djathtë, transmeton Gazeta Express.

Operacioni është bërë me sukses dhe lojtari kaloi pjesën e fundvitit duke u rikuperuar.

“Ai do të jetë i gatshëm për Superkupën”, tha Allegri përpara ndeshjes mes Bolognan në kuadër të Kupës së Italisë, që do të zhvillohet nesër. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart