Klopp flet për të ardhmen e Lallanas - Gazeta Express

Klopp flet për të ardhmen e Lallanas

12/01/2019 8:42

Mesfushori 30-vjeçar ka startuar vetëm tre herë në stinorin e kaluar, dhe të njëjtën gjë e ka bërë deri më tani në këtë stinor, transmeton Gazeta Express.

“Është brilante për mua ta kem atë, pasi ai e qetëson lojën, mund të jetë kreativ dhe ende ka shpejtësi dhe gjërat e tjera”, ka thënë Klopp.

“Adam e di që ne kemi nevojë për të”.

Lallana erdhi në “Anfield” në verën e vitit 2014 nga Southamptoni. /Gazeta Express/