Juventusi e kërkon Sanen


23/09/2018

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, është duke e menduar idenë e transferimit të yllit të Manchester Cityt, Leroy Sane, shkruan Calciomercato, transmeton Gazeta Express.

“Zonja e Vjetër” është duke e monitoruar nga afër situatën e gjermanit, dhe sidomos marrëdhëniet e tij me Guardiolan, që duket se nuk janë të mira momentalisht.

City e vlerëson Sanen për 150 milionë euro, dhe kjo jep të kuptojë se Juventusi duhet të pres edhe një ose dy për të pritur deri sa t’i grumbullojë këto para. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart