Ja sa para i ka fituar Joshua pas fitores ndaj Povetkinit


23/09/2018

Britaniku arriti ta nokautoj rusin në raundin e shtatë, kështu e duke mos pësuar ende humbje. 22 ndeshje, 22 fitore, dhe 21 prej tyre i ka fituar me nokaut. 

Me këtë fitore, Joshua do t’i marrë plot 22 milionë euro, ndërsa Povetkini do t’i përfitojë 6.5 milionë euro. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart