Ja çfarë gafe kanë bërë organizatorët për pritjen e Majlinda Kelmendit (Foto)


14/08/2016

Në kuadër të organizimeve për pritjen e saj dhe të ekipit kosovar të xhudos, është lëshuar një gafë nga organizatorët.

Në sallën e konferencës, ku Kelmendi do t’i drejtohet medieve, është shkruar “Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ mirëpret kampionen e botës 2016, Majlinda Kelmendi”, ndërsa ajo në vendlindje po kthehet si kampione olimpike.

Majlinda Kelmendi tashmë ka arritur në Kosovë.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart