Interi me investitorë të rinj


12/01/2019

Mëngjesin e sotëm mediat raportuan se Suning ka marrë një ofertë për shitjen e aksioneve të klubit, transmeton Gazeta Express.

Megjithatë, Il Messaggero, La Gazzetta dello Sport dhe Sky Sport Italia raportojnë tani se investitorët duan t’i blejnë vetëm aksionet që i takojnë Thohirit, 30 përqindëshin e Interit.

Besohet se negociatat janë në një fazë të avancuar dhe mund të finalizohen në dy apo tri javët e ardhshme. /Express/  

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart