Guardiola: Manchester City nuk është klubi më i mirë në Evropë


07/12/2018

City aktualisht është në krye të Premierligës dhe nuk dinë për humbje në 15 ndeshje të këtij stinori, transmeton Gazeta Express.

“Të jesh më i mirë duhet të fitosh tituj dhe ne nuk i kemi fituar titujt për t’u bërë skuadra më e mirë në Evropë”, ka thënë trajneri spanjoll.

Skuadra e tij do të përballet këtë të shtunë me Chelsean e Sarrit në kuadër të xhiros së 16-të në Premierligë. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart